מומלצים:
פוסטים אחרונים:

איך להפוך את שנת 2018 לשנה הכי טובה שלך?

הרבה פעמים אנשים בטוחים שאם הם "רק" יחליפו את בן הזוג, יתפטרו מהעבודה ויסעו לאיזה אשראם בהודו ל 3 חודשים הם יגלו הארה חדשה שתשנה את חייהם. אבל מלבד בעיית הפרקטיות באמת שלא צריך לעשות שינויים מרחיקי לכת כדי לשנות את מסלול החיים שלנו .כדי לחיות את החיים שלנו בעוצמה ובתשוקה מספיק שנהיה נאמנות לעצמנו ונעשה כמה שינויים קטנים לחיים טובים יותר . אז אם רוצה שהשנה הזאת תהיה "השנה שלך" תנסי ליישם את 3 הטיפים הבאים.

1. תתרגלי לבטא את עצמך ולזהור במלוא העוצמה שלך

אומנם מדובר בשינוי שעובד החוצה פנימה אבל הוא דורש לא מעט אומץ וקשה ליישום. אני בטוחה שיש לך המון בגדים ופריטים מיוחדים ששוכבים בארון ורק מחכים ש "האני האחרת והאמיצה שלך" תלבש אותם ותיתן לך ביטוי במלוא הנוכחות שלך. אבל איכשהו ההיא אף פעם לא מגיעה , ובבקרים את מוצאת את עצמך נאמנה ללוק הסולידי שלך.

השנה תבטיחי לעצמך שאת הולכת להיות במיטבך ולהיראות בדיוק כמו שאת רוצה ! לא עוד לפחד ממה יגידו , להיראות " טו מאץ" או כל תירוץ אחר שמונע ממך להיות את במלוא הנוכחות שלך. זה לא משנה אם את "לא במיטבך" או "לא מצליחה להוריד את הבטן של אחרי הלידה" יכול להיות בכלל שאת כבר לא תחזרי לשם ,ויכול שכן אבל למה לשים את עצמך בהמתנה כל כך הרבה זמן?!

תחליטי להיות מהממת מ-ע-כ-ש-י-ו!

2. תעשי אחת לחודש משהו שמפחיד אותך

רשמי לך ביומן דייט עם הפחד אחת לחודש וכשבוע לפני תתחילי לתכנן מה את הולכת לעשות. אני אישית יכולה לספר לך שתמיד חלמתי לגלוש ושנה שעברה לראשונה הלכתי לעשות סאפ. בהתחלה הייתי מלאת התלהבות אבל כשהבנתי שאנחנו הולכים לחתור 3 ק"מ פנימה לתוך הים נתקפתי חרדה. בשלב הזה כבר הייתי מוכנה לזרוק שם את הגלשן ואת המשוט ולחזור לאזור הנוחות המוכר והחמים שלי. אני כל כך שמחה שבסוף החלטתי לעשות את זה !

זאת הייתה חווית של חיבור עוצמתי ,של שקט , ים ושלווה עמוקה . אי אפשר להגיע להנאה אמיתית ועמוקה בלי קצת להסתכן. אחרי הכל התבלין של כל הרפתקאה הוא קמצוץ סכנה. וזה לא, שאני באמת ממליצה לך להסתכן להיפך, הסכנה היא מאד אפסית והפחד הוא בעיקר בראש שלנו.

תשתחררי מהחסימות שלך בחיים על ידי פריצה קטנה של הגבולות שלך כל פעם מחדש ותופתעי להכיר את האני החדשה ומלאת ההשראה שלך.

3. קשרים חברתיים

שמלות ותמונות: Sophie's Closet

החיים עמוסים ותמיד יש המון משימות לעשות , השנה תחליטי שאת משקיעה יותר בקשרים החברתיים ובאנשים שאת אוהבת. בסופו של דבר הקשרים החברתיים הם הבסיס לאושר שלנו אז, פני שעתיים - שלוש כל שבוע ביומן לתחזק את הקשרים עם החברים והמשפחה זאת ההשקעה בטובה ביותר שלך.

אני מאחלת לך שנה מדהימה , יוצאת מן הכלל והמון שפע ואהבה!

אשמח לשמוע מה חשבת על הפוסט הזה ולשיתופים אם אהבת אותו .

קטי סול

דה סול היא שדרת מעצבי תכשיטים אונליין. מטרתנו היא להנגיש ולהציג תכשיטים ייחודיים ומרעננים של מעצבים ואומנים מובילים. ניתן לרכוש את כל התכשיטים המוצגים באתר באופן פשוט ונח ולקבלם עם שליח עד הבית או במשלוח.