מומלצים:
פוסטים אחרונים:

טרנד עולה: תכשיטי גברים


בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים מגלים את הסטייל ואת היתרונות הרבים הטמונים בתכשיטי גברים. כך שאם בעבר הלא רחוק, תכשיטים היוו בעיקר את נחלתן של הנשים וגברים ענדו לכל היותר טבעת הנישואין, כיום המגמה השתנתה ויותר ויותר גברים בוחרים להתהדר בסוגים שונים של תכשיטי גברים. כמובן, בהתאם לביקוש עלה גם ההיצע וכיום, כל מי שמחפש אחר תכשיטים לגברים, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות, סוגים ועיצובים, כך שכל גבר, יכול לבחור מתוך היצע האפשרויות את התכשיטים אשר עונים על טעמו, סגנונו ותקציבו באופן המושלם.

איך לבחור תכשיטי גברים? ישנם מספר פרמטרים אשר דגש עליהם יאפשר לבחור את התכשיטים המושלמים ובין היתר:

  • חומר הגלם – אם יש העדפה לזהב, כסף או כל חומר גלם אחר, חשוב לשים דגש עליה בהליך בחירת התכשיט.

  • עיצוב – לכל גבר יש את הסטייל והסגנון שלו והבחירה בתכשיט, תתבסס על אותו הסגנון המועדף – ניתן למצוא תכשיטי גברים במגוון רחב של סגנונות עיצוביים.

  • תקציב – טווח המחירים של תכשיטי גברים הינו גבוה במיוחד, כך שהמחיר יכול להתחיל בעשרות שקלים ולהגיע לאלפים רבים של שקלים. לכן, ההמלצה תהיה לתכנן את התקציב המיועד למטרה בטרם הבחירה (ובעיקר אם מדובר במתנה).

  • מטרה – האם לדוגמא, מדובר בתכשיט ליום יום או בתכשיט יוקרתי יותר לאירועים מיוחדים. סוג התכשיט – יש לא מעט סוגי תכשיטים: צמידים, טבעות, שרשראות ועוד.. כמובן, שסוג התכשיט הרצוי, ישפיע גם הוא לא במעט על הבחירה.

דגש על כל הפרמטרים הללו, יאפשר לבצע את הבחירה המושלמת בתכשיטי הגברים.

תוספת ללוק ולהרגשה תכשיטים לגברים יכולים לשדרג כל הופעת לבוש, גם הופעה יומיומית סטנדרטית של ג'ינס וחולצה וגם הופעה אלגנטית יותר, לאירוע או למסיבה. כמובן, שלכל גבר יש את הסגנון שלו ואת ההעדפות הפרטניות שלו לגבי תכשיטים, לכן, ההמלצה היא להיחשף לכמה שיותר מהסוגים והעיצובים של התכשיטים המוצעים (יש לקחת בחשבון כי עולם תכשיטי הגברים התפתח מאוד בשנים האחרונות) ובסופו של תהליך, לבצע בחירה מושכלת ונבונה בתכשיטים אשר יענו בצורה האופטימאלית על הדרישות מהם.

לצפייה בקולקציית תכשיטי הגברים של דה סול הקליקו כאן.

דה סול היא שדרת מעצבי תכשיטים אונליין. מטרתנו היא להנגיש ולהציג תכשיטים ייחודיים ומרעננים של מעצבים ואומנים מובילים. ניתן לרכוש את כל התכשיטים המוצגים באתר באופן פשוט ונח ולקבלם עם שליח עד הבית או במשלוח.