מומלצים:
פוסטים אחרונים:

איך לשלב שרשראות ארוכות?


שרשראות ארוכות הן שרשראות באורכים החל מ 70 ס"מ והלאה . מדובר בשרשראות בעלות נוכחות והשפעה רבה על נראותה של כל ההופעה. שרשראות ארוכות יכולות להגיע במגוון רחב של עיצובים ולהיות עשויות מחומרי גלם שונים. רגע לפני שמתקבלת ההחלטה איך לשלב את אותן שרשראות ארוכות ולאיזו הופעה הן מתאימות יותר ולאיזו פחות, חשוב לבחור בתבונה את השרשראות תוך דגש על פרמטרים כמו: טעם אישי, תקציב, חומם גלם מועדף וכמובן, אם השרשרת נבחרת במיוחד להופעת לבוש מסוימת, יש לוודא שהיא תתאים לאותו הבגד באופן מושלם. אז אחרי שהשרשראות הארוכות נבחרות, מגיע הרגע לקבל החלטות לאלו מהופעות הלבוש הן הכי מתאימות.

שרשראות ארוכות - למי הן מתאימות ואיך לשלב אותן? ראשית כל, חשוב לציין ששרשראות ארוכות יכולות להשתלב עם הופעות לבוש רבות ומגוונות: שמלות, ג'ינס וחולצה, הופעה יומיומית והופעה אלגנטית, הופעה קיצית והופעה חורפית. שרשראות ארוכות מתאימות מאוד לנשים שיש להן צוואר ארוך (אך כמובן, שהן לא היחידות ששרשראות ארוכות יתאימו להן). מעבר לכך, שרשראות ארוכות יכולות להשתלב בהרמוניה עם צווארונים עגולים ועם גולף. כידוע, צווארונים עגולים יוצרים ברוב המקרים מחשופים לא קטנים, מה שמשאיר שטח רב לאותה השרשרת הארוכה. מכיוון שלשרשרת ארוכה יש נוכחות בולטת ומרשימה במיוחד, היא יכולה להשתלב בצורה יפה, עם חולצות בייסיק או שמלות חלקות ולהוסיף להופעה הרבה עניין. היופי בשרשראות ארוכות, טמון בעובדה שניתן לשחק איתן ובמקרים הדרושים, ניתן אך לקפל אותן פעמיים ועל ידי כך לקצר אותן. כמובן, ששרשראות ארוכות יכולות להשתלב עם עוד מגוון רחב של צווארונים והופעות, כאשר האופן בה השרשראות ישולבו יהיה תלוי בעיצוב השרשרת, בטעם האישי ובהעדפות של העונדת.

קבלת ההחלטות הנכונות כאשר זה נוגע לבחירת שרשראות ארוכות או לשאלה איך לשלב אותן בהופעה, יש לא מעט המלצות, אך חשוב לזכור כי בסופו של דבר, לכל אחת יהיו את ההעדפות ואת הטעם האישי שלה. בשורה התחתונה, חשוב שכל אישה תישאר נאמנה לעצמה ותשלב את השרשרת בצורה ובדרך שמתאימה בעבורה.

לקולקציית שרשראות ארוכות של דה סול הקליקו כאן

דה סול היא שדרת מעצבי תכשיטים אונליין. מטרתנו היא להנגיש ולהציג תכשיטים ייחודיים ומרעננים של מעצבים ואומנים מובילים. ניתן לרכוש את כל התכשיטים המוצגים באתר באופן פשוט ונח ולקבלם עם שליח עד הבית או במשלוח.