מומלצים:
פוסטים אחרונים:

סמלים והמשמעות שלהם


סמלים קיימים בדתות שונות ובתרבויות שונות כבר שנים רבות. את קיומם אפשר לייחס להיסטוריה העתיקה, עוד לפני שהתפתחו להן דתות שונות, והן בעלות חשיבות רבה לתרבויות עתיקות ברחבי העולם, ונחשבות אף בחלק מהן לקדושות. אם אתם רוצים לדעת יותר על סמלים רוחניים ומשמעותם, אתם בשער הכניסה לעולם מרתק. עולם של אמונות ושל רוחניות, עולם של צורות שמייצגות דברים רבים. אספתי עבורכם כמה מהסמלים האהובים עלי :

  • פרח החיים – פרח החיים הוא סמל בו מיוצגים כל דפוסי הבריאה, סמל עתיק ביותר ששימש אנשים בתקופות קדומות במסופוטמיה.

  • לוכד החלומות – לוכד החלומות הוא סמל חשוב בתרבות האינדיאנית, ובהתאם לאמונה בו הוא שומר על מי שעושה בו שימוש בזמן שהוא ישן מפני סיוטים וחלומות רעים ומאפשר זרימת אנרגיה חיובית אליו.

  • פרח הלוטוס – אחד הסמלים המוכרים ביותר הוא פרח הלוטוס. כמו הלוטוס שנפתח בצורה מרהיבה, הוא מסמל את יכולת ההתפתחות והצמיחה של האדם.

  • מנדלות שונות – המנדלות שבנויות מעגלים מעגלים, מסמלות הרמוניה וחיבור, מסייעות לריפוי ואיזון ומחברות אל מקור השפע והבטחון בעצמנו.המנדלות בנויות מעגלים מעגלים, סימטריים להפליא אשר צורה אחר צורה יוצרים הרמוניה נפלאה. המנדלות הן שפה שלמה של סימנים וצבעים, צורות וקווים המשמשים נזירים בודהיסטים למדיטציה וככלי לריפוי. הן יוצרת איזון, גורמת לנו לנשום נכון, להרגיש בבית עם מי שאנחנו ולהתחזק נפשית ( גם ביום רע).

  • הפטיש והמגל – המגל מזכיר את הירח בצורתו והוא מסמל זמן ומוות יחד עם התחדשות. יחד עם הפטיש אפשר לראות אותם בסמלה של התנועה הקומוניסטית.

  • כוכב וחצי סהר – כוכב וחצי סהר הם סמל האיסלם. חצי הסהר הוא הירח המתמלא והכוכב הוא סימן לאלוהות.

יש אין סוף סמלים ומקורות להשראה בלתי נגמרת. חלק מהסמלים הרשומים פה גם היוו את ההשראה שלי בעת יצירת קולקציית המנדלות ,ותכשיטים נוספים עם נוצות המסמלות חופש והלוטוס האהוב אלי . אם אתם מחפשים תכשיטיםעם תכשיטים עם משמעות אתם מוזמנים להסתכל על קולקציית חומר ורוח כדי לקבל השראה ולבחור את הסמל שלכם.

דה סול היא שדרת מעצבי תכשיטים אונליין. מטרתנו היא להנגיש ולהציג תכשיטים ייחודיים ומרעננים של מעצבים ואומנים מובילים. ניתן לרכוש את כל התכשיטים המוצגים באתר באופן פשוט ונח ולקבלם עם שליח עד הבית או במשלוח.