תקנון ותנאי שימוש

1. מבוא

"דה סול” הינו אתר אינטרנטי למכירת תכשיטים (להלן:"המוצרים").

תקנון זה רשום בלשון זכר לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לשני בני המינים, כמו כן ליחיד ולרבים באופן שווה. גלישה, רכישה או שימוש בשירותי האתר מהווים הסכמה לתקנון זה, ולכן אם אינך מסכים עם האמור בתקנון זה יש לחדול משימוש באתר.

 

2. תנאי שימוש באתר

כל משתמש העונה על הקריטריונים הבאים רשאי לבצע קנייה:

כל אדם מעל גיל 18 ובעל כרטיס אשראי תקף או חשבון פייפאל בבעלותו.

ההזמנה באתר תתקבל ותשלח למזמין אם התאים הבאים יתקיימו:

  • המוצרים המוזמנים זמינים במלאי במועד ביצוע ההזמנה. במידה והמלאי אזל לפני עדכון האתר אנו ניידע את הלקוח טלפונית.

  • פרטי ההזמנה מולאו נכון עבור משלוח וחיוב הלקוח / גולש.

  • העסקה אושרה ע"י חברת האשראי או התשלום הועבר דרך פייפאל.

3. אבטחת מידע ופרטיות

אנו שומרים על מידע מעודכן ומונעים כניסה לא מורשת למאגר המידע. סליקת כרטיסי אשראי מתבצעת על ידי חברת לאומי דרך הפלפורמה של חברת Wix מטעמי אבטחה. בנוסף ניתן לשלם גם דרך חברת פייפאל (PAYPAL) באמצעות האתר שלהם באופן מאובטח. המידע הנמסר בעת הרכישה לצורך ביצוע הזמנה של מוצר אינו מועבר לצד שלישי מלבד שימוש לצורך סליקה בחברות האשראי.

אם הצטרפתם למועדון הלקוחות שלנו אנו ניצור קשר דרך המייל במלבד מפעם לפעם כדי לעדכן על מבצעים וחדשות הקשורות ב"דה סול". במידה ואינכם מעוניינים לקבל עדכונים במייל נין להסיר את האימייל שלכם מרשימת התפוצה בכל רגע נתון לפי ההוראות בתחתית המייל.

באחריותו של הלקוח למלא את פרטיו המדוייקים בעת ביצוע הזמנה, יובהר כי שליחת פרטים אישיים כוזבים הינו מעשה פלילי.

4. תשלום ואספקה

ניתן לשלם עבור המוצרים באתר דרך פייפאל ובאמצעות כרטיס אשראי.

מוצרים ישלחו רק לאחר אישור העסקה ע"י חברת האשראי או תשלום לחשבון הפייפאל. במידה ויתקבל סירוב אנו נעדכן את הלקוח בזמן סביר מעת ביצוע העסקה. פעולת רכישה תיחשב כמושלמת רק לאחר אישור העסקה ע"י חברת האשראי. במידה והכרטיס לא אושר חברת דה סול תהיה רשאית לבטל את העסקה. יובהר כי רק מועדי המשלוח יחושבו רק לאחר השלמת העסקה ואישור מחברת האשראי.

 

משלוח

משלוח חינם יבוצע בדואר רשום עם אישור מסירה באמצעות דואר ישראל. חברת דה סול אינה אחראית במידה ודואר ישראל אינו עומד בזמני המסירה או איבד את החבילה.

ניתן להוסיף 35 ₪ לסכום ההזמנה או לקנות בסכום כולל גבוה מ 350 ₪ כדי לקבל דואר שליחים עד הבית תוך 3 ימים בכפוף לאזורי החלוקה של "דואר שליחים" של "דואר ישראל".

הזמנות ישלחו בתוך 5 ימי עסקים ממועד השלמת העסקה במידה ויש עיכוב או מקרה חריג הלקוח יעודכן טלפונית או במייל בהתאם לפרטי ההתקשרות שמסר.

דמי המשלוח תקפים רק לישראל, ניתן להזמין לחו"ל בתעריפים מותאמים.

"האתר" אינו אחראי לעיכובים במסירות המוצר בשל נסיבות שאינן בשליטתו כגון כוח עליון, עיצומים, שביתה ותקללות אחרות בדואר ישראל. בנוסף אם הלקוח אינו אוסף את המוצר בתוך הזמן הנקוב של דואר ישראל המוצר יחזור למחסני "האתר" והלקוח יחוייב בדמי המשלוח.

 

5. אחריות

כל המוצרים הנמכרים באתר הם חדשים ונשלחים באריזתם המקורית. ניתנת אחריות של חצי שנה לכל המוצרים באתר למעט מקרים של שימוש לא סביר. לפרטים נוספים והמלצות "הארכת חיי התכשיט" נא לקרוא פה.

החזרות והחלפות

אנחנו דוגלים בפשטות והמטרה שלנו היא להפוך את תהליך הקנייה לכמה שיותר נוח עבורכם.

 

החלפה

ניתן להחליף כל פריט עד 30 יום מתאריך הקנייה באריזה המקורית ובצירוף החשבונית. פריטים במבצע ניתן להחליף תוך 14 יום.

לאחר שנקבל את הפריט להחלפה, הפריט החדש ישלח ללקוח חזרה בדואר רשום*.

זיכוי

ניתן להחזיר את הפריט תוך 14 יום מתאריך הקנייה באריזה המקורית ובצירוף החשבונית ולקבל החזר כספי מלא* בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

*זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח ינתן רק על הזמנות בגובה 200 ₪ ומעלה, לאחר קבלת החבילה בלבד.

 

6. קניין רוחני

זכויות היוצרים והקניין הרוחני המוצג באתר ה"אתר" שייכים לדה סול בלבד, או לצד שלישי שהעניק הסכמה לשימוש. כל המידע והקניין הרוחני המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, חומרים דיגיטליים, עיצוב, טקסטים, לוגו, ועוד הנם בבעלות בלעדית של "האתר".

חל איסור להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים ללא אישור בכתב מ"האתר".

במקרה של מחלוקת מקום השיפוט יהיה בת"א בלבד.

דה סול היא שדרת מעצבי תכשיטים אונליין. מטרתנו היא להנגיש ולהציג תכשיטים ייחודיים ומרעננים של מעצבים ואומנים מובילים. ניתן לרכוש את כל התכשיטים המוצגים באתר באופן פשוט ונח ולקבלם עם שליח עד הבית או במשלוח.