המטייט | Hematite

עוצמתית, מלכותית ובעלת סיפור עתיק יומין – אבן ההמטייט נפוצה בשימוש עוד מימי מצרים העתיקה כאבן מרפא שתפקידה לחזק את הגוף ולהפיג מתחים.

 

כשמדברים על אבני המרפא והחן כאבנים שמנקות אנרגיה, אבן ההמטייט היא דוגמה מצוינת. אבן זו, שמבחוץ כסופה ואפורה ומבפנים אדומה ובוערת, מחזקת את החשיבה החיובית שלנו. אחרי שהיא מרגיעה, מנקה מאנרגיות קשות ויוצרת אצלנו התחלה חדשה – היא מחזקת אותנו, מעצימה וגורמת לנו להרגיש את התשוקה והאש מאחורי העשייה שלנו.

 

בימי רומי העתיקה, היו אלו עורכי הדין של משפחות האצולה שהסתובבו עם אבן המטייט כדי לחזק את היוקרה והכריזמה שלהם, להפיג את המתח שמגיע מכורח התקפיד ולהגן על עצמם מפני אנרגיות שליליות. בנוסף, האמינו אז שאבן ההמטייט מסייעת לנו לעבור לגלגול הבא ברוגע ונועם ולהנות מחיים טובים יותר בגלגול הבא.

 

ההמטייט מבטיחה שינה שלווה ורגועה והיא פתרון מופלא לסובלים מנדודי שינה. ילדים שסובלים מחלומות רעים ומתקשים לישון, ישנו טוב יותר לאחר שנניח את האבן מתחת לכרית שלהם.

 

תכשיטי ההמטייט מלווים אותך באנרגיות טובות – בין אם מדובר ברגע של חיפוש אחרי רוגע ושקט או בהזדמנות להיות את בשיא העוצמות שלך, עם כל הבטחון שאת צריכה. זהו התכשיט שתענדי על הצוואר כדי להיפטר מהמחשבות המעכבות והקשות ולקחת צעד קדימה בנחישות ועם חיוך ענק על הפנים.